г. Одесса, пр-т Гагарина, 25

Видавництво друк книг

Видавництво друк книгЗавдяки розвитку освітнього середовища наука продовжує розвивати суспільство семимильними кроками. Цьому сприяє поширення знань про нові факти у всіх сферах наукової діяльності людства. Щоб взяти участь в цьому унікальному явищі, викладачі та наукові співробітники з усього світу звертаються в видавництва для друку своїх книг наукового змісту. Однак, і це ще не все - наша організація надає цілий комплекс послуг, спрямованих на поширення публікацій в бібліотеках всієї України. Щоб друк книги пройшов успішно, видавництво бере на себе всю роботу за невелику оплату. Ви можете дізнатися більше про те, як виглядає наша співпраця, на офіційному сайті «Освіта України».

Звертайтеся в наше сучасне видавництво. Друк книг наукового і загальноосвітнього характеру не тільки пройде швидко і гладко, але також принесе Вам користь в результаті публікації і продажів. Наша команда надасть цілий комплекс послуг, які позитивно позначаться на розповсюдженні книги.

Зверніть увагу на незламні переваги співпраці з нашим видавництвом для друку книги. Ми маємо тривалу історію співпраці з безліччю фондів, індивідуальними авторами і навчальними установами. Також дослідні центри є нашими постійними партнерами. У список послуг, які Ви можете отримати від видавництва, крім друку книги, входять поліграфія, доставка, комплектування бібліотек вищих навчальних закладів по всій Україні і навіть комплекс дизайнерських послуг зі створення обкладинки.

Якщо Ви є науковим діячем і викладачем, Вам просто необхідно встановити міцні зв'язки з такими організаціями, як наше видавництво. Друк книг - не єдине, що ми можемо Вам запропонувати. Пропонуємо Вам ознайомитися з повним спектром послуг, якими користуються наші партнери. Дізнатися деталі можна на офіційному сайті організації або ж по телефону.