г. Одесса, пр-т Гагарина, 25

Видавництво книг ціна

Видавництво книг цінаНа сьогоднішній день ціни на послуги видавництва книг в Україні дуже сильно різняться, залежно від сфери діяльності авторів і додаткових послуг видання. Наша ж організація ставить на чолі своєї роботи користь і науковий прогрес. В результаті цього, ми стали одним з відомих і надійних партнерів для наукових діячів, представників освітньої сфери. Ми маємо тривалу історію співпраці з безліччю фондів, індивідуальними авторами і навчальними установами. Ціни ж на видавництво книг не виходять за рамки можливостей наших партнерів, тому багато хто вибирає саме нас в якості видавництва, яке візьме на себе відповідальність за публікацію і розповсюдження навчальної літератури.

У комплексі послуг доступні поліграфія, доставка, комплектування бібліотек вищих навчальних закладів по всій Україні і навіть комплекс дизайнерських послуг зі створення обкладинки. Це, однак, не все, чим може порадувати наше видавництво книг. Ціна послуг також є досить доступною для наших партнерів, що тільки сприяє науково-технічному прогресу та успішності наших авторів.

За час свого існування видавництво "Освіта України" встановило міцні ділові відносини з багатьма нашими партнерами, які, як і ми, зацікавлені в поширенні актуальних і корисних знань. Ми допомагаємо їм у цьому, беручи видавництво книг, встановлюючи помірні ціни на наші послуги, поширюючи публікації по навчальним закладам та бібліотекам. Також важливо врахувати, що різноманітність наукових напрямків, з якими ми працюємо, дуже велике. На офіційному сайті можна ознайомитися з меню, в якому розбито багато вже опубліковані приклади книг за помірними цінами. Видавництво готове допомогти з дизайном обкладинки і доставкою книг по всім населеним пунктам України. Для того, щоб дізнатися більше, потрібно лише зв'язатися з нами по телефону.

Наша команда надасть цілий комплекс послуг, які позитивно позначаться на розповсюдженні книги. Щоб зв'язатися з нами, залишайте контактні дані на нашому сайті або телефонуйте за номером, який розміщений на онлайн ресурсі, і з Вами зв'яжеться наш видавництво книг. Ціна послуг обговорюється індивідуально і залежить від безлічі факторів.