г. Одесса, пр-т Гагарина, 25

Видати книгу ціна

Видати книгу цінаЯкщо Ви коли-небудь замислювалися про те, щоб видати свою книгу, але ціна на послуги і цілий ряд складнощів Вас зупиняв, то сьогодні ситуація може змінитися, так як існує безліч видавців, здатних запропонувати Вам дійсно зручне і швидке рішення. Наприклад, у нас Ви можете видати книгу, ціна якої буде доступною, а якість отриманих примірників може бути високим, в залежності від Ваших побажань.

Ціни на те, щоб видати книгу залежать від безлічі факторів, але основним є перш за все кількість примірників, так як великий розмір замовлення може значно знизити вартість одного примірника. Але Вам варто враховувати і цілий ряд інших факторів, тому краще відразу звернутися до професіоналів, які зможуть надати якісну продукцію за доступними розцінками.

Наше видавництво пропонує видати книгу (ціна індивідуальна) практично будь-якого напрямку, так як ми маємо величезний досвід в даній сфері і вже встигли провести безліч підручників, наукової літератури, художніх книг і багатьох інших.

Ми знаходимося в Одесі, але у нас Ви можете знайти послуги з постачання продукції і в інші міста, а також країни, так як ми працюємо на території країн СНД. І такий варіант буде зручний для будь-якого клієнта з інших міст, які хочуть видати книгу, адже доставка великого обсягу книг - це дійсно непросте завдання, що вимагає не тільки досвіду, але і спеціального транспорту.

У нас Ви можете зробити від 50 до 50 000 примірників Ваших книг, тому Ви можете не сумніватися в нашому професіоналізмі і можливостях, якщо Ви плануєте видати книгу з ціною, яка б відповідала Вашому бюджету.