г. Одесса, пр-т Гагарина, 25

Видавництва Одеси

Видавництва ОдесиНауковий прогрес неможливий без навчальної та науково-популярної літератури. Щоб зробити внесок в розвиток суспільства досить тільки звернутися в видавництва міста Одеса. Команда професіоналів приймає багатьох авторів і береться за повний супровід випуску першого тиражу. У нашому видавництві «Освіта України» в Одесі проводять доставку книг, надають поліграфічні послуги та багато іншого. Для того, щоб зробити висновок співпрацю, потрібно лише подзвонити за номером, який розміщений на офіційному сайті організації.

Дуже багато наукові співробітники вибирають видавництва Одеси для ділового співробітництва, так як саме ми можемо надати недорогий і комплексний спектр послуг для того, щоб випустити унікальну і корисну книгу в великому тиражі.

Зверніть увагу на приклади наших проектів. На сайті видавництва з Одеси ми опублікували варіанти літератури в різних напрямках. Якщо Ви плануєте написати навчальний посібник в галузі педагогіки, юриспруденції або філології, телефонуйте менеджеру «Освіти України». З повним списком сфер можна ознайомитися на сайті видавництва. Фахівці з міста Одеса беруть на себе доставку книг, комплектування бібліотек та вищих навчальних закладів.

Якщо Ви займаєтеся науковою діяльністю і плануєте зробити внесок в освіту громадян України, звертайтеся до нас по телефону. Видавництва Одеси, як «Освіта України» завжди зацікавлені в продуктивній співпраці і просування науки і освіти в країні.